ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO, LTD

Ekspert w szklanych butelkach, kosmetycznych butelkach szklanych produkcja opakowań kosmetycznych

Dom

ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD

Orzecznictwo
Chiny ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD Certyfikaty
Chiny ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD Certyfikaty
Im Online Czat teraz

ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD

1
ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD
Nasz zakład

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Ilość pracowników : >800
Coroczne wyprzedaże : >20 Million
Rok założenia : 1984
pc Export : 40% - 50%

Firma Zhejiang Hualida Packaging Co., Ltd. została założona w 1984 r. Obecnie mamy dwie inne spółki zależne, tj. Tongxiang Heshan Art Glass Container Factory i Jiaxing Dazzle Cosmetic Co., Ltd. W rezultacie jesteśmy w stanie zapewnić różnorodność. produktów i systematycznych usług w branży kosmetycznej i kosmetycznej.Naszymi głównymi produktami są butelki szklane i opakowania papierowe do kosmetyków i produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry.Nasze produkty eksportujemy do wielu krajów na całym świecie.

Między innymi przez lata zgromadziliśmy bogate doświadczenie w branży produkcji butelek szklanych.Możemy pochwalić się zaawansowanymi technologiami w liniach produkcyjnych, aby sprostać szybkiemu rozwojowi rynku.Obecnie posiadamy jeden duży piec wannowy ze szkła krzemiennego, jeden zestaw małych pieców do produkcji kolorowych butelek, dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne oraz 25 półautomatycznych linii produkcyjnych.W codziennych procesach produkcyjnych możemy swobodnie przełączać się między w pełni zautomatyzowanymi i półautomatycznymi procesami produkcyjnymi.Ponadto zapewniamy obróbkę zdobień butelek szklanych, takich jak lukier, natryskiwanie, drukowanie, tłoczenie na gorąco, tłoczenie i aplikacja.


Dodatkowo produkujemy opakowania z nadrukiem na kosmetyki.Posiadamy w pełni automatyczny sprzęt do produkcji i przetwarzania, zaawansowaną automatyczną linię maszyn IS.Tymczasem dysponujemy specjalistyczną techniką druku.Zwykle w procesie drukowania używamy farby świecącej, farby drukarskiej z połyskiem perłowym, farby drukarskiej utwardzanej w ultrafiolecie i farby metalicznej, a także łączymy litografię offsetową w liniach produkcyjnych.Poza tym tłoczenie na złoto / srebro, tłoczenie, lakierowanie i laminowanie to główne techniki głębokiej obróbki.Tektura metalizowana, tektura laminowana folią aluminiową, tektura celofanowa, tektura do drukarek laserowych i tektura biała jako podstawowe materiały do ​​produkcji pudełek kosmetycznych.Nasz profesjonalny zespół zajmujący się drukiem i projektowaniem opakowań dokłada wszelkich starań, aby oferować doskonały projekt opakowania.

Cel firmy: aby osiągnąć nowoczesną kompleksową usługę, będziemy nalegać na ciągłe doskonalenie naszych produktów, naszego zarządzania i naszych usług.Teraz osiągnęliśmy kompleksową obsługę w tej linii!Ale w przyszłości zawsze będziemy nalegać na świadczenie kompleksowych usług.Postaramy się jak najlepiej spełnić wszystkie wymagania klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

INFORMACJE KONTAKTOWE:

BIURO W HANGZHOU:

DODAJ: NR 6, BUDYNEK 10, QIANCAOMINGYUAN, # 226-1 JICHANG ROAD, HANGZHOU 310021, PROWINCJA ZHEJIANG, PR CHINATEL: + 86-571-87231193-8000 FAKS: + 86-571-85043652 E-mail: hualida009@gmail.com

LOKALIZACJA FABRYKI:

ADRES: HESHAN INDUSTRIAL ZONE, TONGXIANG CITY, ZHEJIANG PROVINCE 314512 PRCHINA
 

Szczegóły kontaktu
ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD

Osoba kontaktowa: Ms. Catherine Lu

Tel: +86-13805731253

Faks: 86-571-87026575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)