aboutus

ZHEJIANG HUA LI DA PACKAGING CO,LTD

companyPics.title
1
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
Ilość pracowników: >800
Coroczne wyprzedaże: >20 Million
Rok założenia: 1984
pc Export: 40% - 50%
O nas
Wprowadzenie

Firma Zhejiang Hualida Packaging Co., Ltd. została założona w 1984 r. Obecnie mamy dwie inne spółki zależne, tj. Tongxiang Heshan Art Glass Container Factory i Jiaxing Dazzle Cosmetic Co., Ltd. W rezultacie jesteśmy w stanie zapewnić różnorodność. produktów i systematycznych usług w branży kosmetycznej i kosmetycznej.Naszymi głównymi produktami są butelki szklane i opakowania papierowe do kosmetyków i produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry.Nasze produkty eksportujemy do wielu krajów na całym świecie.

Między innymi przez lata zgromadziliśmy bogate doświadczenie w branży produkcji butelek szklanych.Możemy pochwalić się zaawansowanymi technologiami w liniach produkcyjnych, aby sprostać szybkiemu rozwojowi rynku.Obecnie posiadamy jeden duży piec wannowy ze szkła krzemiennego, jeden zestaw małych pieców do produkcji kolorowych butelek, dwie w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne oraz 25 półautomatycznych linii produkcyjnych.W codziennych procesach produkcyjnych możemy swobodnie przełączać się między w pełni zautomatyzowanymi i półautomatycznymi procesami produkcyjnymi.Ponadto zapewniamy obróbkę zdobień butelek szklanych, takich jak lukier, natryskiwanie, drukowanie, tłoczenie na gorąco, tłoczenie i aplikacja.


Dodatkowo produkujemy opakowania z nadrukiem na kosmetyki.Posiadamy w pełni automatyczny sprzęt do produkcji i przetwarzania, zaawansowaną automatyczną linię maszyn IS.Tymczasem dysponujemy specjalistyczną techniką druku.Zwykle w procesie drukowania używamy farby świecącej, farby drukarskiej z połyskiem perłowym, farby drukarskiej utwardzanej w ultrafiolecie i farby metalicznej, a także łączymy litografię offsetową w liniach produkcyjnych.Poza tym tłoczenie na złoto / srebro, tłoczenie, lakierowanie i laminowanie to główne techniki głębokiej obróbki.Tektura metalizowana, tektura laminowana folią aluminiową, tektura celofanowa, tektura do drukarek laserowych i tektura biała jako podstawowe materiały do ​​produkcji pudełek kosmetycznych.Nasz profesjonalny zespół zajmujący się drukiem i projektowaniem opakowań dokłada wszelkich starań, aby oferować doskonały projekt opakowania.

Cel firmy: aby osiągnąć nowoczesną kompleksową usługę, będziemy nalegać na ciągłe doskonalenie naszych produktów, naszego zarządzania i naszych usług.Teraz osiągnęliśmy kompleksową obsługę w tej linii!Ale w przyszłości zawsze będziemy nalegać na świadczenie kompleksowych usług.Postaramy się jak najlepiej spełnić wszystkie wymagania klientów.

Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

INFORMACJE KONTAKTOWE:

BIURO W HANGZHOU:

DODAJ: NR 6, BUDYNEK 10, QIANCAOMINGYUAN, # 226-1 JICHANG ROAD, HANGZHOU 310021, PROWINCJA ZHEJIANG, PR CHINATEL: + 86-571-87231193-8000 FAKS: + 86-571-85043652 E-mail: hualida009@gmail.com

LOKALIZACJA FABRYKI:

ADRES: HESHAN INDUSTRIAL ZONE, TONGXIANG CITY, ZHEJIANG PROVINCE 314512 PRCHINA
 

Szczegóły kontaktu